Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Peeling trupi jojoba 365ml.

Një lustër trupi me kokrriza të lehta me gjalpë luksoze Shea për ta lënë lëkurën tuaj të mëndafshtë dhe të butë! Bërë me vajra esencialë të pastër Jojoba dhe dru kedri, me aromë rehati vaniljeje me kokos, mjaltë dhe myshqe ngrohëse.

Hiqni një grusht bujare me këtë lustër trupi me gjalpë, me shkumë, me kokrriza të lehta dhe aplikojeni në lëkurën tuaj me një lëvizje rrethore dhe të butë fërkimi. Lani pas përdorimit.