Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Gjalpë dushi Margarita 356ml. Me një aromë energjike gëlqereje, mollë të freskëta dhe vanilje për t'i dhënë lëkurës tuaj një ndjenjë të freskët frutash.

Nxirrni një sasi të vogël nga vaska dhe vendosni kapakun. Zbutni produktin mbi trupin tuaj nën ujë të rrjedhshëm dhe fërkojeni në një shkumë të pasur kremoze. Shpëlajeni produktin si zakonisht.