Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Miss Vintage Bath Salts 365 ml.

Një aromë me lule druri që hapet me limon dhe portokall, e ndjekur nga një buqetë me jasemini, Gardenia, trëndafili dhe livando mbi bazën e Patchouli, Sandalwood dhe Musk.

Udhëzimet për përdorim
Spërkatni afërsisht një lugë gjelle të grumbulluar me kripëra banje nën ujë të ngrohtë të rrjedhshëm dhe sigurohuni që ato të përzihen mirë me dorën tuaj.