Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Gjalpë dushi Mojito

365 ml.

Një gjalpë dushi i pasur dhe kremoz për të pastruar, hidratuar dhe kondicioner butësisht lëkurën tuaj me gjalpin e tij natyral Shea. Një përzierje e vajrave esencialë të pastër mente dhe gëlqere dhe freskia e shijshme e aromës mojito do të stimulojë shqisat tuaja dhe do t'ju bëjë gati për festë