Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Locion Këmbë Tippy Toes 210 ml.

Me 30% gjalpë Shea të pastër së bashku me vaj luledielli hidratues dhe vajra esencialë të pastër mente dhe rozmarine, ky gjalpë këmbësh në mënyrë natyrale dhe thellësisht do të hidratojë, ushqejë dhe rregullojë lëkurën tuaj.

Hidhni pak nga ky trajtim i pasur me gjalpë Shea në duart tuaja dhe lëreni butësisht në lëkurën tuaj rreth këmbëve.