Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Bath Powder Meadow i freskët 365 ml.

Një notë e freskët e sipërme agrume kombinon nuancat e ullirit të pjekur nga dielli me portokallin dhe mandarinën, të gjitha të mbështjella butësisht nga lule të buta të bardha dhe drurë të çmuar.

Spërkatni pak Bath Powder në një banjë të ngrohtë për të çliruar aromën dhe vajrat e pastra esenciale. Kripërat ushqyese dhe kondicionuese natyrale të detit do të treten ndërsa vajrat e pastër të bajameve të ëmbla dhe ullirit hidratojnë trupin tuaj.