Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Kripë për banjë Dëshira e Kleopatrës.

Një aromë me lule druri që hapet me limon dhe portokall, e ndjekur nga një buqetë me jasemini, Gardenia, trëndafili dhe livando mbi bazën e Patchouli, Sandalwood dhe Musk.

Spërkatni afërsisht një lugë gjelle të grumbulluar me kripëra banje nën ujë të ngrohtë të rrjedhshëm dhe sigurohuni që ato të përzihen mirë me dorën tuaj.