Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

LeFutur.al

Bllok

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,500.00 ALL
Tax included.
Style

Bllok me veshje pellush si shalqi dhe ylber, në formë gjysmërrethi me prekje të butë. Pjesa e pasme e të dy modeleve është e lëmuar në rozë të lehte.