Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

LeFutur.al

Vaskë për banjë

Regular price Lek 300.00 ALL
Regular price Sale price Lek 300.00 ALL
Tax included.
Stili

Arrëmyshk & Kanellë

Vaji i kokosit

Lavender & Marjoram

Mandarinë portokall

Mandarina dhe portokalli i ëmbël

Bikarbonat natriumi, acid limoni, saharozë, parfum (aromë), aqua (ujë), ekstrakt Theobroma kakao (kakao), glukozë, Cera Alba (dyllë blete), vaj myristica Fragrans (arrëmyshk), vaj kanellë Zeylanicum (kanellë), vaj, CI 75120 (Annatto), Aroma (Aromë), Vaj Brassica Campestris (Rapese), Talc, Coumarin, CI 19140 (E verdhë 5), CI 14700 (E kuqe 4), CI 17200 (E kuqe 33), CI (Blue) , CI 4209), CI 75470.