Skip to product information
1 of 4

LeFutur.al

Stilolaps “Monster”

Regular price Lek 800.00 ALL
Regular price Sale price Lek 800.00 ALL
Tax included.
Color

Stilolapsa fleksibël super të lezetshëm dhe argëtues. Prej silikoni dhe plastike.