Skip to product information
1 of 3

LeFutur.al

Qiri aromatike

Regular price Lek 6,800.00 ALL
Regular price Sale price Lek 6,800.00 ALL
Tax included.
Qiri aromatike XL me aromë indiane mogra. Qiriu është i paketuar në një enë metalike në ngjyrë të artë që sjell një prekje dhe origjinalitet modern. Ideale për të dekoruar shtëpinë tuaj dhe për ta mbushur atë me një aromë mbështjellëse.