Skip to product information
1 of 3

LeFutur.al

Qiri aromatik

Regular price Lek 3,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,200.00 ALL
Tax included.
Qiri aromatike dekorative me aromë kashmiri. Qiri është i paketuar në një enë metalike të artë që shton një prekje dhe origjinalitet modern. E përkryer për të dekoruar shtëpinë tuaj dhe për ta mbushur atë me një aromë te mrekullueshme.