Skip to product information
1 of 2

LeFutur.al

Pasqyre "Surf"

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,500.00 ALL
Tax included.
Pasqyrë me një dizajn origjinal në formën e një dërrase sërfi. Ideale për të dekoruar çdo kënd dhe për t'i dhënë atij një pamje verore dhe aventureske.