Skip to product information
1 of 2

LeFutur.al

Metal lantern lighthouse

Regular price Lek 9,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 9,900.00 ALL
Tax included.
Size

Far dekorues prej metali, ne ngjyre te kuqe dhe te bardhe.

21,5 x 73 x 21,5 cm