Skip to product information
1 of 3

LeFutur.al

Mbajtese Celesash NYC

Regular price Lek 1,000.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,000.00 ALL
Tax included.
Color
Mbajtese çelësash në formë diamanti të muzeut të NYC janë një aksesor i mrekullueshëm për t'i mbajtur çelësat tuaj të bashkuar dhe gjithmonë pranë. Ato kanë ngjyra të gjalla dhe janë të dizajnuara në formë diamanti, që u jep atyre një pamje tërheqëse dhe moderne.