Skip to product information
1 of 3

LeFutur.al

Mbajtese Bizhush Silver Moon

Regular price Lek 1,400.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,400.00 ALL
Tax included.
Kuti argjendi bizhuterish metalike në formë hëne me një pamje unike dhe bie në sy. E përkryer për të dekoruar çdo dhomë në shtëpi dhe për të ruajtur sende të vogla si bizhuteri, çelësa ose monedha dhe t'i keni gjithmonë në dorë.