Skip to product information
1 of 2

LeFutur.al

Drita dekoruese

Regular price Lek 1,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,500.00 ALL
Tax included.
Style

Figura të ngrohta led, guaskë dhe re. Përmasat: Guaska 11x10x2,5 cm Punon me 3 bateri, Re 15x9x3 cm - Punon me 2 bateri.