Skip to product information
1 of 3

LeFutur.al

Drita dekoruese

Regular price Lek 3,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,200.00 ALL
Tax included.
Shirit prej 20 dritash led me ngjyra në formë mini llambash. Punon me 2 bateri AA. Ka butonin ON/OFF. Çdo shirit përfshin 20 llamba me 5 ngjyra të ndryshme (të kuqe, jeshile, blu, të verdhë dhe rozë)