Skip to product information
1 of 4

LeFutur.al

Aromatizues

Regular price Lek 3,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,900.00 ALL
Tax included.
Lule e thatë me aromë limoni jeshil dhe freskues ajri me shkop (100 ml). Një aromë freskuese dhe e qëndrueshme, e zgjedhur me kujdes dhe e ambalazhuar në një shishe qelqi, ideale për të dekoruar çdo cep të shtëpisë me një aromë të qëndrueshme.