Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

LeFutur.al

Musical Cake Cutter

Regular price Lek 2,100.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,100.00 ALL
Tax included.

Bëjeni çdo festë super argëtuese dhe të gëzuar me këtë thikë të mrekullueshme muzikore për kek! Përveçse është e përshtatshme për të prerë ëmbëlsira dhe për të shërbyer feta në pjata, kjo thikë do të sjellë argëtim me funksionet e saj muzikore, në fakt do të mjaftojë të shtypni një nga katër butonat që në varësi të rastit do të luaje kenga e duhur

" Because he's a good guy"
"The Wedding March"
"Jingle bells"
" Happy birthday"