Kalo te informacioni i produktit
1 e 10

LeFutur.al

Set Corapesh "Fucking Week"

Regular price Lek 4,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 4,500.00 ALL
Tax included.

Ato janë bërë nga 68% pambuk, 30% poliester dhe 2% material elastik.

Për ta larë në makinë me temperaturë maksimale 30°C.

Paketa përmban 5 çorape të ndryshme.

Madhësia është 38-45.

Secila prej çorapeve ka 2 mesazhe dhe ka një ngjyrë të ndryshme:

E hënë (blu): "4 ditë deri të premten" "Është e hënë e mirë"
E martë (bezhë): "3 ditë deri të premten" "Është e martë e mirë"
E mërkurë (e gjelbër): "2 ditë deri të premten" "Është e mërkurë e keqe"
E enjte (rozë): "1 ditë deri të premten" "Është e enjte e mirë"
E premte (e zezë): "Është e premte e ndyrë" "Është e premte e ndyrë"