Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Qiri Yay

Regular price Lek 1,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600.00 ALL
Tax included.
Mjedra e lëngshme harmonizohet me lulëzimin e verës dhe e ëmbëlsuar me bazë vanilje. Me vajra esencialë të pastër të portokallit të ëmbël dhe mandarinës.