Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Qiri Bëj një dëshirë

Regular price Lek 1,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600.00 ALL
Tax included.

Një përzierje elegante e qelibarit të bardhë dhe myshkut të butë. Me vajra esencialë të pastër të sherebelës dhe drurit të sandalit.