Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Qiri Hip Hop

Regular price Lek 1,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600.00 ALL
Tax included.
Lyejeni tapën në këtë aromë të frymëzuar me flluska me nota të freskëta rrushi dhe një nuancë manaferash për t'u ëmbëlsuar. Me vajra esencialë të pastër Bergamot dhe Grejpfrut.
Ky qiri do të digjet për rreth 30 orë. Ju lutemi ndiqni me kujdes udhëzimet për përdorim