Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

LeFutur.al

Mbajtese bizhu me pasqyre

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,500.00 ALL
Tax included.
Mbjtese bizhuterish me pasqyrë të rrumbullakët. Ai përbëhet nga një pjatë në bazë për të lënë bizhuteritë dhe aksesorët tuaj. Në pjesën e sipërme ka një pasqyrë si mace.