Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

LeFutur.al

Maske per syte 'Fuck Off' Black

Regular price Lek 1,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600.00 ALL
Tax included.

Ka një madhësi prej 20 cm të gjatë dhe 10 cm të lartë.

E bërë nga poliestër.