Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kartoline Pershendetese

Regular price Lek 3,100.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,100.00 ALL
Tax included.

Kartolinë përshëndetëse në formë kasete me regjistrues zëri të integruar i riregjistrueshëm dhe i ripërdorshëm pafundësisht.

Mesazhi personal luhet automatikisht kur hapet karta. Koha e regjistrimit dy minuta

100 x 65 x 11 mm