Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

LeFutur.al

Filxhan Body Parts

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,500.00 ALL
Tax included.

Materiali: Porcelan

Përmasat: 14 x 10.5 x 8 cm

Kapaciteti: 320 ml.

I sigurt në lavastovilje dhe mikrovalë