Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

LeFutur.al

Dekor

Regular price Lek 2,700.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,700.00 ALL
Tax included.

Leshon borë,me drite led të bardhë të ngrohtë dhe muzikë Krishtlindjesh.

9 x 25 cm