Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Gjalpë Trupi 210 ml

Me 30% Gjalpë Shea të pastër së bashku me vaj kokosi hidratues. Përmban gjithashtu vajra esencialë të pastër Litsea Cubeba dhe Neroli, kështu që ky mousse trupi do të hidratojë, ushqejë dhe rregullojë lëkurën tuaj në mënyrë sensuale. Hapet me nota frute, shkëlqyese të ananasit të freskët dhe portokallit. Zemra kremoze, e kokosit përzien pjeshkët dhe bajamet me një fund të ëmbël karamel dhe vanilje të pasur. Udhëzime për përdorim Hidhni pak nga ky gjalpë trupi i pasur, Shea në duart tuaja dhe lëmoni butësisht në lëkurën tuaj në të gjithë trupin. Ushqeni dhe rregulloni lëkurën tuaj.