Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Espresso Yourself 365 ml.

Një skrab trupi paksa kokrra me gjalpë shea për ta lënë lëkurën tuaj të mëndafshtë dhe të lëmuar. Përmban vajra esencialë të pastër temjan dhe piper të zi.

Udhëzime për përdorim: tundeni mirë përpara përdorimit. Merrni një dorë të vogël plot me scrub dhe përhapeni në trupin tuaj me lëvizje rrethore, më pas lajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.