Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 600.00 ALL
Tax included.

Dunk në dashuri.

Këto bomba do të shndërrohen në një vorbull rrotullimesh me shumë ngjyra të ndezura. Thjesht hidheni dhe kullojnë jashtë, pasi ato notojnë dhe shkumojnë, duke çliruar argjilën kaolinë që zbut lëkurën natyrale, ngjyra të ndritshme dhe vajra esencialë të pastër për të rritur përvojën.