Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Gjalpë trupi Ananasi perfekt 210 ml.

Qëndroni dhe shpërndajeni me këtë gjalpë trupi me shkëlqim! Ai përmban 30% gjalpë Shea dhe vajra esencialë të pastër grejpfrut dhe limoni për t'ju bërë të shkëlqeni në pjesën tjetër të botës.

Hidhni pak nga ky gjalpë e pasur, Shea në duart tuaja dhe lëmoni butësisht në lëkurën tuaj në të gjithë trupin tuaj.