Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Gjalpë Trupi Coco Beach 210 ml

Me 30% gjalpë shea të pastër dhe vaj luledielli hidratues. Gjithashtu vajra esencialë të pastër kamomil dhe sherebelë. Gjalpi i trupit në mënyrë natyrale do të hidratojë trupin tuaj dhe do ta ushqejë trupin tuaj me ekstraktin e gjetheve të kokosit, me gjethe limoni, zemër neroli, jasemini, tul kokosi dhe bazë kumarine.

Hidhni pak nga ky gjalpë e pasur, Shea në duart tuaja dhe lëmoni butësisht në lëkurën tuaj në të gjithë trupin tuaj.