Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Body Butter Body Shimmer 210 ml.

Një aromë e ëmbël, e këndshme që hapet me limon me gaz, lime dhe mollë jeshile. Zemra e freskët e zambakut dhe limonit është e balancuar me vanilje kremoze dhe myshk të butë.

Hidhni pak nga ky gjalpë e pasur, Shea në duart tuaja dhe lëmoni butësisht në lëkurën tuaj në të gjithë trupin tuaj.