Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Petal per larje fytyre 210 ml.

Klasike dhe e bukur, kjo aromë e butë pluhuri kap aldehidin, jaseminin, irisin dhe erëzat në hapje. Zemra e pasur përzien karafilin me qelibarin, zambakun dhe pjeshkën. Përfundimi kompleks i myshkut kap sandalet, qelibarin dhe vaniljen.

Hidhni një sasi të madhe rrushi të këtij larës të butë të fytyrës dhe masazhoni në lëkurë të lagur, duke shmangur zonën e syve. Shpëlajeni tërësisht dhe thajeni. Përdorni çdo ditë.