Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Maskë flokësh mjaltë 200 ml.

Qumësht dhe mjaltë - dy akorde parfumesh qiellore të cilat janë shkrirë së bashku për të ofruar një aromë të përsosur që ngroh zemrën.

Lani flokët me shampo si zakonisht, shpëlani mirë me ujë të freskët dhe më pas aplikojeni maskën e flokëve në flokë të lagur, duke masazhuar duke përdorur majat e gishtave, veçanërisht drejt majave. Lëreni në flokë për dy minuta më pas shpëlajeni mirë me ujë të freskët.