Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Face Wash Liria e Pjeshkës.

Një aromë delikate që kombinon pjeshkë të freskëta dhe aromë të pastër jojoba.

Hidhni një sasi të madhe rrushi të këtij larës të butë të fytyrës dhe masazhoni në lëkurë të lagur, duke shmangur zonën e syve. Shpëlajeni tërësisht dhe thajeni. Përdorni çdo ditë.