Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Trajtim për duar kapëse 210ml.

Këllëf për trajtimin e duarve të mbajtura nga kompania e kozmetikës Bomb - Marka Britanike,
Një kombinim perfekt i vajrave esencialë të trëndafilit dhe piperit të zi do të ndihmojë në gjallërimin dhe energjinë e lëkurës tuaj me këtë trajtim thellësisht hidratues të duarve. Aromat e bukura me lule do të përkëdhelin duart tuaja dhe do të ushqejnë lëkurën tuaj!