Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

LeFutur.al

Kozmetikë bombë

Regular price Lek 750.00 ALL
Regular price Sale price Lek 750.00 ALL
Tax included.

Gjalpë dushi 365 ml.

Dragonfruit Shower Butter nga Bomb Cosmetics. Gjalpë pastrues dushi me aromën e frutave të dragoit. Përmban ndër të tjera gjalpë Shea në përbërjen që ushqen dhe hidraton në mënyrë perfekte lëkurën. Ka gjithashtu vajra esencialë të dobishëm, natyralë nga grejpfruti dhe papaja, të cilat në kombinim me aromën e frutave të dragoit krijojnë një aromaterapi të vërtetë në banjë. Produkti nën ndikimin e nxehtësisë së trupit të njeriut përhapet bukur në lëkurë. Xheli i tij kremoz është shumë efikas dhe zgjat për një kohë të gjatë. Kozmetika nuk përmban SLS ose parabene. Nuk është testuar te kafshët. Xhel dushi. Ka një formulë kremoze. Lan dhe pastron tërësisht. Hidraton dhe ushqen tërësisht. Ka një aromë joshëse, frutash.