Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

LeFutur.al

Arke kursimi

Regular price Lek 3,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,200.00 ALL
Tax included.
Ky derrkuc nuk është vetëm funksional, por edhe një artikull dekorativ. Materialet e qëndrueshme: E bërë nga plastika me cilësi të lartë. Ka një vend për të futur monedha dhe kartëmonedha shpejt dhe me lehtësi.