Skip to product information
1 of 4

LeFutur.al

Termus Silikoni

Regular price Lek 2,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,500.00 ALL
Tax included.
Color
Shishe silikoni të palosshme.  E zgjerueshme deri në 550 m kapacitet dhe e palosshme që të mund të transportohet lehtësisht. I përshtatshëm për ujë të nxehtë dhe të ftohtë. 100% silikoni ushqimor me cilësi të lartë dhe material PP. Ka kapak metalik. E përkryer për udhëtime dhe sporte.