Skip to product information
1 of 2

LeFutur.al

Mbajtese Temjani

Regular price Lek 2,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,200.00 ALL
Tax included.
Mbajtese temjani me një dizajn origjinal të trupit të një gruaje në ngjyrë roze. Ky është një produkt i përsosur për të dekoruar dhe mbushur me aromë çdo cep të shtëpisë.