Skip to product information
1 of 3

LeFutur.al

Mbajtese syzesh "Pandastic"

Regular price Lek 1,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600.00 ALL
Tax included.

Mbani syzet të sigurta dhe mbani gjithmonë me vete. Është ideale për syze të të gjitha madhësive. 39x160x160 mm