Skip to product information
1 of 4

LeFutur.al

Mbajtese Bizhush Golden Sun

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,500.00 ALL
Tax included.
Kuti metalike rrethore e artë në formë dielli. E përkryer për ruajtjen e bizhuterive dhe çdo send tjetër. Mund të përdoret edhe si figurë dekorative, pasi është ideale për të dekoruar çdo cep të shtëpisë.