Skip to product information
1 of 4

LeFutur.al

Maske per syte "Fucking Hanngover' Pink

Regular price Lek 1,600.00 ALL
Regular price Sale price Lek 1,600.00 ALL
Tax included.

Maska përbëhet nga 50% PVC dhe 50% poliestër.


Përmbajtja është 25% glicerinë, 70% ujë dhe 5% poliakrilat natriumi.


Ka një madhësi prej 18.5 cm të gjatë dhe 9 cm të lartë.


Ka një rrip të rregullueshëm.


Ai përfshin një çantë me një mbyllje "zip" që mund ta vendosni në frigorifer dhe ta çoni ku të dëshironi pa u shqetësuar se mos bëhet pis.
Për ta përdorur të ftohtë, vendoseni në frigorifer për 30 minuta ose në frigorifer për 60 minuta. Për ta përdorur atë të nxehtë, vendoseni në mikrovalë për maksimum 10 sekonda.