Skip to product information
1 of 1

LeFutur.al

Jastek Zemer

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,500.00 ALL
Tax included.

25x10x15

Jastëk marshmallow në formë zemre. Ideale për dekorimin e shtëpisë tuaj, duke i dhënë një prekje argëtuese dhe të ëmbël çdo këndi. Ajo është gjithashtu e përkryer për t'u çlodhur, pasi texture e saj është shumë e butë dhe ka një mbushje të butë dhe të rehatshme.