Skip to product information
1 of 3

LeFutur.al

Jastek udhetimi "Amazona"

Regular price Lek 2,200.00 ALL
Regular price Sale price Lek 2,200.00 ALL
Tax included.
Jastëk me një dizajn origjinal të pyllit të Amazonas. Është një aksesor udhëtimi i krijuar për të ofruar rehati dhe mbështetje për kokën dhe qafën gjatë udhëtimit. Jastëku është i mbuluar me printim Amazonas dhe i mbushur me mikrorruaza.