Skip to product information
1 of 2

LeFutur.al

Jastek Lucky Cat

Regular price Lek 3,500.00 ALL
Regular price Sale price Lek 3,500.00 ALL
Tax included.
Jastëk drejtkëndor me print mace, ideal për të dekoruar shtëpinë tuaj, duke i dhënë asaj një prekje argëtuese. Është gjithashtu perfekt për t'u çlodhur, pasi tekstura e tij është shumë e butë dhe ka një mbushje të butë dhe të rehatshme.