Skip to product information
1 of 4

LeFutur.al

Cante Shpine

Regular price Lek 7,900.00 ALL
Regular price Sale price Lek 7,900.00 ALL
Tax included.
Çantë shpine kozmike poliester në një dizajn jet-pack. Rripa të rregullueshëm të mbushur për rehati dhe komoditet. 360 x 450 x 150mm